Apartlarımıza hoş geldiniz.

Yeni binası ve modern dizaynı ile hizmet veren Apartlarımız, Türkiye’nin dört bir köşesinden Fethiye’ye gelen arkadaşlarımızın yaşadıkları şehirlere adaptasyonu sürecinde karşılaştıkları güçlükler hakkında elde ettiğimiz engin tecrübelerimiz sayesinde sizlerin Fethiye’deki yaşantınızın sorunsuz ve başarılı geçmesini sağlayacağımızı garanti ediyoruz.

Apartlarımız;

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ, İŞLETME FAKÜLTESİNE (Ekonomi ve Finans Bölümü, İşletme Bölümü, Turizm İşletmeciliği Bölümü) ne yürüme mesafesi içerisinde yürüyerek 5 dk. mesafede yer almaktadır.

Apartlarımız; ÇALICA mahallesinde bulunan;

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ, SAĞLIK YÜKSEK OKULU’na (Beslenme ve Diyetetik Bölümü, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, Hemşirelik Bölümü, Sağlık Yönetimi Bölümü) Belediye otobüsleri ve dolmuşlar ile 15 dakika mesafede bulunmaktadır.

Apartlarımız; TAŞYAKA mahallesinde bulunan;
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ, ALİ SITKI MEFHARET KOÇMAN MESLEK YÜKSEKOKULU ‘na (Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü, Yönetim Bilimleri Sistemleri Bölümü) Belediye otobüsleri ve dolmuşlar ile 20 dakika mesafede bulunmaktadır.

Yeni modern, geniş ve ferah dizaynı ile Apartlarımız Fethiye’ de ki yaşantınızın en başarılı bir şekilde geçmesini sağlayacak rahatlık ve olanaklara sahiptir.

Apartlarımız; İşletme Fakültesinin bulunduğu Üniversite kampüsüne, Fethiye otogarına ve şehir merkezine giden dolmuş ve belediye otobüsleri güzergâhı üzerindedir.

Sizlere hiçbir Apartın sağlayamayacağı geniş odalar ve imkânlar sunmaktayız.

Apartlarımız; 24 saat hizmet vermektedir.

Her Apartımızda; her odamız ortalama 36 m2 olup, her odada, duş/wc, dolap, yerler parke, çalış masası, kitaplık, sistemi, TV, çalışma masası, sandalye, sıcak su ve her odada ücretsiz kablosuz internet (WİFİ) bulunmaktadır. Ayrıca, sizlerin hizmetinde olan isteğe bağlı çamaşırhanemiz, ütü vs. (ortak)  bulunmaktadır.

Apartlarımız da her katta ayrı ayrı ortak mutfak imkanı sunuyoruz. Ayrıca, kendi yemeklerinizi kedinizin pişirebileceği ortak mutfaklar 24 saat hizmetinizdedir.

Apartlarımıza; Giriş ve Çıkışlar danışma aracılığıyla 24 saat gözlenir ve izlenir.

Misafirlerimizin rahat ve huzurlu bir ortamda konaklamanız bizim öncelikli hedefimiz. Bu nedenle sizlere her konuda 24 saat yardımcı olmaya hazırız.

NEREDEYİZ ?